Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Animacja i edukacja ekonomiczna » Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości »

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości

Założenia

Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości jest przedsięwzięciem dla ludzi, którzy z innymi chcą osiągać sukcesy i rozwijać swoje kompetencje. Dla studentów (wszystkich uczelni i kierunków) z zacięciem do działalności społecznej i/lub biznesowej. I dla doświadczonych przedsiębiorców, animatorów przedsięwzięć społecznych, naukowców, inwestorów, urzędników, którzy chcą się dzielić swoim czasem, wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i przemyśleniami ze studentami – adeptami Kolegium. Dzięki realizowanym wspólnie projektom oraz spotkaniom (warsztatom, konsultacjom) z ludźmi z różnych środowisk, adepci Kolegium zyskują unikalną wiedzę praktyczną, a także budują sieć nowych kontaktów, przydatnych w dalszej aktywności zawodowej.

Celem Kolegium jest zachęcanie młodych ludzi, aby swoje pomysły (społeczne, biznesowe) rozwijali i wprowadzali w życie we współpracy z innymi. Umiejętność współdziałania, przedsiębiorczość, twórczość, odpowiedzialność – na rozwijanie tych kompetencji chcemy kłaść nacisk w Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi edycjami Kolegium:

 

 

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl