Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Nowoczesna edukacja » House of Talents

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

House of Talents

Fundacja rozwija nowatorski portal „House of Talents” (www.hot.edu.pl) – serwis społecznościowy, który adresowany jest do uczniów wybitnie uzdolnionych.

Serwis jest miejscem spotkań i nawiązywania kontaktów, a w szczególności miejscem dzielenia się wiedzą i wymiany informacji na temat sposobów i form rozwijania swoich zainteresowań. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla uczniów przygotowujących się do konkursów i olimpiad, a dzięki temu, że przełamuje bariery geograficzne, może stanowić niezwykle cenne narzędzie dla osób zamieszkujących mniejsze miejscowości, oddalone od prężnych ośrodków akademickich.

Forma portalu społecznościowego jest dostosowana do potrzeb młodego pokolenia, które poszukuje w sieci informacji i wiedzy, także tej o wysokim poziomie merytorycznym, oraz chętnie współpracuje w środowisku wirtualnym. Serwis umożliwia tworzenie grup tematycznych, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, dzielenie się ciekawymi inspiracjami oraz tworzenie własnych quizów edukacyjnych.

Przygotowanie portalu zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Program pomocy wybitnie uzdolnionym uczniom”.

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl