Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Nowoczesna edukacja » Kapital.edu.pl

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

Certyfikowany kurs e-learningowy nt. rynku kapitałowego i GPW

Kurs, którego celem jest kształcenie lokalnych i regionalnych liderów edukacji rynku kapitałowego, przeznaczony jest dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów kierunków pedagogicznych i ekonomicznych.

Program kształcenia, określony na 32 godziny lekcyjne, przewiduje 2 spotkania tradycyjne oraz realizację 10 rozbudowanych modułów e-learningowych. Do dyspozycji uczestników są także mikromoduły rozwijające program o treści innych przedmiotów niż podstawy przedsiębiorczości. Materiały e-learningowe zostały również wzbogacone o scenariusze, które mają pomóc wykorzystać nabytą wiedzę podczas tradycyjnych lekcji prowadzonych w szkołach.

Dotychczas zrealizowano pięć edycji Kursu - łączna  liczba uczestników  wirtualnych zajęć przekracza 600 osób.

Projekt realizowany jest przez Fundację Edukacji Rynku Kapitałowego z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, pod patronatem i ze wsparciem organizacyjnym Giełdy Papierów Wartościowych. W ramach trzech pierwszych edycji projekt wspierany był przez Komisję Nadzoru Finansowego, która objęła Kurs swoim patronatem. Piąta edycja realizowana była przy wsparciu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

Więcej informacji na stronie www.kapital.edu.pl

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl