Nasza Fundacja objęła patronatem honorowym projekt edukacyjny "Komiksy ekonomiczne" organizowany przez Fundację Forum Obywatelskiego Rozowju i Bank Zachodni WBK. Podczas pierwszego etapu konkursu rysownicy z całego kraju nadsyłają komiksy na jeden ze wskazanych tematów z zakresu ekomonii. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w formie antologii komiksowej. Więcej informacji na temat komkursu można znaleźć na stronie https://for.org.pl/pl/konkurs-na-komiks-ekonomiczny-ix-edycja-2017

[Data publikacji: 7.9.2017]

Zimowa edycja EUD i AME w 2017 r.

4 września 2017 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty w ośrodkach w całej Polsce. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Opiekunowie młodzieży zainteresowanej udziałem w wykładach EDU i AME proszeni są o wypełnienie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych poprzez strony: www.uniwersytet-dzieciecy.pl i www.gimversity.pl

[Data publikacji: 7.9.2017]

BZWBK – nowy partner Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2017/2018 Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, we współpracy z najlepszymi polskimi wyższymi uczelniami ekonomicznymi, poprowadzi kolejne edycje Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w ośrodkach w całej Polsce. Tegoroczne wykłady EUD zorganizowane zostaną m.in. dzięki funduszom przekazanym przez nowego partnera projektu: Fundację Banku Zachodniego WBK.

[Data publikacji: 1.9.2017]

Wyniki egzaminu YoungMBA

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu dla poziomu podstawowego na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, który odbył się 2 czerwca 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 16.8.2017]

Letnia Akademia Ekonomii i Przedsiębiorczości!

Rozpoczeliśmy rekrutację do bezpłatnego, wakacyjnego kursu ekonomii organizowanego przez SGH dla gimnazjalistów oraz uczniów, którzy ukończyli 6 klasę szkoły podstawowej. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach Letniej Akademii Ekonomii i Przedsiębiorczości prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Więcej informacji na temat LAEP można znaleźć na stronie projektu.

[Data publikacji: 14.6.2017]

Gala XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

8 czerwca br. w SGH w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Pierwszą nagrodę odebrał Paweł Sosnowski z Liceum Akademickiego w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie spotkania zostało rownież ogłoszone hasło kolejnej edycji zawodów - „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

[Data publikacji: 5.6.2017]

Znamy laureatów III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

25 maja w siedzibie SGH odbyły się eliminacji centralne III edycji GOP. Wzięło w nich udział 90 gimnazjalistów z całej Polski, a zwyciężczynią została Magdalena Piszczatowska, uczennica 3 klasy Publicznego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 32 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 25.5.2017]

Ukazał się nowy numer czasopisma e-mentor

[Data publikacji: 16.5.2017]

Finał II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

11 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o SpołeczeństwieZwycięzcą został Filip Barański z Publicznego Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów II edycji GOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 16.5.2017]

IV Kongres Uniwersytetów Dziecięcych

W dniu 4 kwietnia br. w SGH odbył się IV Kongres Uniwersytetów Dziecięcych. W Kongresie uczestniczyło prawie 30 przedstawicieli uniwersytetów dziecięcych, których organizatorami są uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, firmy edukacyjne oraz samorząd terytorialny. Podczas Kongresu omówione zostały zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem uniwersytetów oraz kwestie dotyczące funkcjonowania uniwersytetów dziecięcych z perspektywy społeczności, rodziców i dzieci.

[Data publikacji: 7.4.2017]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »