Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. "Ekonopedia" adresowana jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępna jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 4.5.2021]

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Możliwości wykorzystania grywalizacji w zdalnej edukacji" oraz "Inteligentne rozwiązania w miastach w czasie pandemii - wybrane obszary, funkcje i zastosowania".

[Data publikacji: 4.5.2021]

Wyniki eliminacji okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

4 i 10 marca 2021 r. odbyły się dwa etapy el. okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (test online i zadania sytuacyjne). 100 najlepszych zawdoników już w kwietniu br. zawalczy o najwyższe laury. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 16.3.2021]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2021 r.

W połowie lutego 2021 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej (online) tradycyjnie zapraszamy uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 16.3.2021]

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań podejmowanych przez naszą Fundację (organizację pożytku publicznego) poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2020.

zobacz Folder Fundacji

[Data publikacji: 16.1.2021]

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły "Polish-Italian virtual exchange. Learners as teachers of their native languages" oraz "Building a sense of community in online courses".

[Data publikacji: 15.1.2021]

Kontakt z biurem Fundacji

W związku z pracą zdalną Zespołu Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w okresie 12-27 marca br. uprzejmie informujemy, że jedyną formą kontaktu z Zespołem jest e-mail: biuro@fundacja.edu.pl. Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

VI edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na VI Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowoczesna uczelnia - nowoczesna dydaktyka. Kongres odbędzie się w dn. 18-19 listopada br. onlineFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

Zapisy do XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Od 10 października 2020 r. trwa nabór do XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”. Zapraszamy do rejestracji.

» więcej[Data publikacji: 9.10.2020]

Zapraszamy do lektury czasopisma
E-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły "Projekty grupowe jako przygotowanie do współpracy w zespołach wirtualnych" i "Wyzwania realizacji koncepcji patient empowerment w kontekście kompetencji pacjentów".

[Data publikacji: 9.10.2020]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 »