Informacja dotycząca RODO

W związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa).

Zachęcamy jednocześnie Użytkowników serwisu www.fundacja.edu.pl do zapoznania się z dokumentem Polityka prywatności, który zawiera informacje nt.: celów przetwarzania danych osobowych wraz podstawą prawną przetwarzania, kategorii danych osobowych, odbiorców danych osobowych, okresu przetwarzania danych osobowych, praw osób, których dane dotyczą, dobrowolności i warunków podawania danych osobowych, a także bezpieczeństwa danych osobowych.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Znamy laureatów IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Zwycięzcą IV edycji SOP został Michał Dyrda, uczeń Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom, którzy 24 maja wzięli udział w eliminacjach centralnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Zmiana terminu egzaminu na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA z 1 czerwca na 8 czerwca

W związku z przypadającym na czwartek 31 maja dniem wolnym (Boże Ciało) i spodziewaną dużą absencją w kolejnym dniu, tj. 1 czerwca (piątek), zmianie uległ termin egzaminu z 1 na 8 czerwca br.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu znajdują się na stronie Olimpiady Przedsiębiorczości, pod linkiem: http://www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/273

[Data publikacji: 18.5.2018]

Finał III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

10 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Zwycięzcą został Mateusz Pul z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów III edycji MOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 12.5.2018]

Wyniki eliminacji centralnych XIII edycji OP

5 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 50 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Dwuetapowe, trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły zwycięzcę, 24 laureatów oraz 25 finalistów. Decyzją Senatów uczelni ekonomicznych współorganizujących Olimpiadę finaliści oraz laureaci uzyskują specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych do tych uczelni.

[Data publikacji: 9.4.2018]

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań podejmowanych przez naszą Fundację (organizację pożytku publicznego) poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2017.

» zobacz Folder Fundacji

[Data publikacji: 5.3.2018]

Letnia edycja EUD i AME

1 marca br. rozpoczęły się zajęcia prowadzone w ramach letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty w ośrodkach w całej Polsce. W bezpłatnych spotkaniach o tematyce ekonomicznej, realizowanych w SGH, UE w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu, Uniwersytetcie Sczecińskim, Politechnice Białostockiej i Gdańskiej tradycyjnie wezmą udział uczniowie starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjaliści.

[Data publikacji: 2.3.2018]

Wyniki eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

1 marca 2018 r. w pięciu siedzibach uczelni ekonomicznych (Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu) 1257 zawodników ubiegało się o kwalifikację do eliminacji finałowych Olimpiady. W wyniku dwuetapowych zawodów wyłoniono 50 uczniów, którzy w kwietniu br. zawalczą o najwyższe laury. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 1.3.2018]

Wyniki eliminacji szkolnych XIII edycji OP

Do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano 1250 zawodników. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 13.2.2018]

MOWOS - wyniki eliminacji szkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych III edycji Młodziezowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Decyzją Komitetu Głównego MOWOS do II etapu Olimpiady zakwalifikowano 501 uczniów z całej Polski. Oficjalny próg punktowy kwalifikujący uczniów do drugiego etapu zawodów w bieżącej edycji Olimpiady wyniósł 20,0 pkt., w tym za zadania trudniejsze 8 pkt.

[Data publikacji: 11.2.2018]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »