Zapisy do SOP!

Uruchomiliśmy zapisy do V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Formularz rejestracyjny dostępny jest w panelu Komisji Szkolnych na stronie SOP do 30 listopada br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz warsztaty organizowane we współpracy z praktykami biznesu!

[Data publikacji: 6.11.2018]

V edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na V Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowy ład prawny w szkolnictwie wyższym, wynikający zarówno z nowej ustawy i wprowadzanych rozporządzeń, jak również regulacji zewnętrznych, wpływających na funkcjonowanie uczelni – w zakresie ochrony danych osobowych i zarządzania prawami własności intelektualnej. Kongres odbędzie się w dn. 21-22 listopada br. w Szkole Głównej Handlowej w WarszawieFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

[Data publikacji: 6.11.2018]

Zamknięcie rekrutacji do MOWOS

Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady. W tym roku w eliminacjach szkolnych weźmie udział prawie 6000 zawodników z ponad 450 szkół z całej Polski! Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 12 grudnia br. Na najlepszych zawodników i ich opiekunów meryroycznych czekają atrakacyjne nagrody rzeczowe, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny i upominki z limitowanej serii MOWOS!

[Data publikacji: 29.10.2018]

Rekrutacja do I edycji projektu „Start-Up Academy

Uniwersytet w Białymstoku zaprasza uczniów podlaskich szkół podstawowych (klasy 5-8) do udziału w projekcie „Start-up Academy” - inicjatywy realizowanej przy wsparciu FPAKE, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Szczegóły oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie projektu.

[Data publikacji: 23.10.2018]

Start IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

rozpoczęliśmy zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja potrwa do 26 października br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS! Formularz rejestracyjny oraz zasady zapisów dostępne są na stronie Olimpiady.

[Data publikacji: 9.10.2018]

XIV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Ruszyły zapisy do XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów są „Trendy na rynku kapitałowym”. W tegorocznej edycji wprowadziliśmy wiele zmian także w procesie rejestracji zawodników. Regulami oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Olimpiady. Na zgłoszenia szkół czekamy do 31 października br.

[Data publikacji: 8.10.2018]

EUD w Warszawie Uniwersytetem Młodego Odkrywcy

Informujemy, że zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie uzyskały dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Program „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”.

[Data publikacji: 7.10.2018]

Informacja dotycząca RODO

W związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa).

Zachęcamy jednocześnie Użytkowników serwisu www.fundacja.edu.pl do zapoznania się z dokumentem Polityka prywatności, który zawiera informacje nt.: celów przetwarzania danych osobowych wraz podstawą prawną przetwarzania, kategorii danych osobowych, odbiorców danych osobowych, okresu przetwarzania danych osobowych, praw osób, których dane dotyczą, dobrowolności i warunków podawania danych osobowych, a także bezpieczeństwa danych osobowych.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Znamy laureatów IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Zwycięzcą IV edycji SOP został Michał Dyrda, uczeń Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom, którzy 24 maja wzięli udział w eliminacjach centralnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Zmiana terminu egzaminu na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA z 1 czerwca na 8 czerwca

W związku z przypadającym na czwartek 31 maja dniem wolnym (Boże Ciało) i spodziewaną dużą absencją w kolejnym dniu, tj. 1 czerwca (piątek), zmianie uległ termin egzaminu z 1 na 8 czerwca br.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu znajdują się na stronie Olimpiady Przedsiębiorczości, pod linkiem: http://www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/273

[Data publikacji: 18.5.2018]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »