Zmieniamy edukacje ekonomiczna

VI edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na VI Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowoczesna uczelnia - nowoczesna dydaktyka. Kongres odbędzie się w dn. 18-19 listopada br. onlineFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

[Data publikacji: 9.10.2020]

Zapisy do XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Od 10 października 2020 r. trwa nabór do XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”. Zapraszamy do rejestracji.

» więcej[Data publikacji: 9.10.2020]

Zapraszamy do lektury czasopisma
E-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły "Projekty grupowe jako przygotowanie do współpracy w zespołach wirtualnych" i "Wyzwania realizacji koncepcji patient empowerment w kontekście kompetencji pacjentów".

[Data publikacji: 9.10.2020]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2020 r.

Od 12 października 2020 r. rozpoczynają się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania ONLINE o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

» więcej[Data publikacji: 16.3.2020]

Zapisy do XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Trwa nabór zgłoszeń do XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Zarządzanie różnorodnością w organizacji”. Zapraszamy do rejestracji.

» więcej[Data publikacji: 17.10.2019]

Certyfikaty YoungMBA

Osoby, które uzyskały wynik pozytywny z egazminu na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, zapraszamy po odbiór certyfikatów do pokoju 150 w budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa).

[Data publikacji: 4.10.2019]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2019 r.

16 września 2019 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 17.9.2019]

Wyniki egzaminu YoungMBA

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu dla poziomu podstawowego na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, który odbył się 6 czerwca 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 7.2.2019]

Zapisy do SOP!

Uruchomiliśmy zapisy do V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Formularz rejestracyjny dostępny jest w panelu Komisji Szkolnych na stronie SOP do 30 listopada br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz warsztaty organizowane we współpracy z praktykami biznesu!

[Data publikacji: 6.11.2018]

V edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na V Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowy ład prawny w szkolnictwie wyższym, wynikający zarówno z nowej ustawy i wprowadzanych rozporządzeń, jak również regulacji zewnętrznych, wpływających na funkcjonowanie uczelni – w zakresie ochrony danych osobowych i zarządzania prawami własności intelektualnej. Kongres odbędzie się w dn. 21-22 listopada br. w Szkole Głównej Handlowej w WarszawieFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

[Data publikacji: 6.11.2018]