Gala XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

8 czerwca br. w SGH w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Pierwszą nagrodę odebrał Paweł Sosnowski z Liceum Akademickiego w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie spotkania zostało rownież ogłoszone hasło kolejnej edycji zawodów - „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

[Data publikacji: 5.6.2017]

Znamy laureatów III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

25 maja w siedzibie SGH odbyły się eliminacji centralne III edycji GOP. Wzięło w nich udział 90 gimnazjalistów z całej Polski, a zwyciężczynią została Magdalena Piszczatowska, uczennica 3 klasy Publicznego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 32 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 25.5.2017]

Ukazał się nowy numer czasopisma e-mentor

[Data publikacji: 16.5.2017]

Finał II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

11 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o SpołeczeństwieZwycięzcą został Filip Barański z Publicznego Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów II edycji GOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 16.5.2017]

IV Kongres Uniwersytetów Dziecięcych

W dniu 4 kwietnia br. w SGH odbył się IV Kongres Uniwersytetów Dziecięcych. W Kongresie uczestniczyło prawie 30 przedstawicieli uniwersytetów dziecięcych, których organizatorami są uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, firmy edukacyjne oraz samorząd terytorialny. Podczas Kongresu omówione zostały zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem uniwersytetów oraz kwestie dotyczące funkcjonowania uniwersytetów dziecięcych z perspektywy społeczności, rodziców i dzieci.

[Data publikacji: 7.4.2017]

II etap eliminacji GOWOS za nami!

Publikujemy listę 50 osób zakwalifikowanych do eliminacji centralnych GOWOS. Zawody odbywały się za pośrednictwem testów online między 8 a 24 marca 2017 roku. Finał II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbędzie się 11 maja 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

[Data publikacji: 27.3.2017]

Wyniki eliminacji okręgowych XII edycji OP

2 marca br. w SGH w Warszawie oraz na Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu odbyły się eliminacje okręgowe XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami etapu okręgowego.

[Data publikacji: 7.3.2017]

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu GOWOS!

Zachęcamy do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Decyzją Komitetu Głównego GOWOS do II etapu Olimpiady zakwalifikowano 529 uczniów z 227 szkół gimnazjalnych z całej Polski. Eliminacje okręgowe odbędą się 8 marca br.

[Data publikacji: 16.1.2017]

Wyniki eliminacji szkolnych XII edycji OP

Zapraszamy do zapoznania się  z wynikami eliminacji szkolych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Etap okręgowy odbędzie się 2 marca 2017 r. w pięciu ośrodkach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Katowicach. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu Olimpiady.

[Data publikacji: 11.1.2017]

Eliminacje szkolne III edycji GOP!

W dniu dzisiejszym odbyły sie eliminacje szkolne III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Do testu przystąpiło ponad 1600 uczniów z 150 gimnazjów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z testem eliminacji szkolnych z kluczem odpowiedzi. Oficjalne wyniki poznamy 27 lutego 2017 br.

[Data publikacji: 10.1.2017]