Finał III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

10 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Zwycięzcą został Mateusz Pul z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów III edycji MOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 12.5.2018]

Wyniki eliminacji centralnych XIII edycji OP

5 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 50 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Dwuetapowe, trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły zwycięzcę, 24 laureatów oraz 25 finalistów. Decyzją Senatów uczelni ekonomicznych współorganizujących Olimpiadę finaliści oraz laureaci uzyskują specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych do tych uczelni.

[Data publikacji: 9.4.2018]

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań podejmowanych przez naszą Fundację (organizację pożytku publicznego) poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2017.

» zobacz Folder Fundacji

[Data publikacji: 5.3.2018]

Letnia edycja EUD i AME

1 marca br. rozpoczęły się zajęcia prowadzone w ramach letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty w ośrodkach w całej Polsce. W bezpłatnych spotkaniach o tematyce ekonomicznej, realizowanych w SGH, UE w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu, Uniwersytetcie Sczecińskim, Politechnice Białostockiej i Gdańskiej tradycyjnie wezmą udział uczniowie starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjaliści.

[Data publikacji: 2.3.2018]

Wyniki eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

1 marca 2018 r. w pięciu siedzibach uczelni ekonomicznych (Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu) 1257 zawodników ubiegało się o kwalifikację do eliminacji finałowych Olimpiady. W wyniku dwuetapowych zawodów wyłoniono 50 uczniów, którzy w kwietniu br. zawalczą o najwyższe laury. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 1.3.2018]

Wyniki eliminacji szkolnych XIII edycji OP

Do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano 1250 zawodników. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 13.2.2018]

MOWOS - wyniki eliminacji szkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych III edycji Młodziezowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Decyzją Komitetu Głównego MOWOS do II etapu Olimpiady zakwalifikowano 501 uczniów z całej Polski. Oficjalny próg punktowy kwalifikujący uczniów do drugiego etapu zawodów w bieżącej edycji Olimpiady wyniósł 20,0 pkt., w tym za zadania trudniejsze 8 pkt.

[Data publikacji: 11.2.2018]

IV edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematami wiodączymi podczas tegorocznego Kongresu będą: jakość kształcenia, w tym kształcenie dla przyszłości – rewolucja 4.0, nowatorskie metody kształcenia oraz kształtowanie kompetencji tranzytywnych (kreatywność, krytycyzm i kompetencje społeczne). Kongres odbędzie się w dn. 29-30 listopada br. na Uniwersytecie Ekonomicznym we WrocławiuFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

[Data publikacji: 12.10.2017]

Rozpoczęły się zapisy do XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznych zawodów to „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”. Zgłoszenia uczniów do udziału w Olimpiadzie dokonują szkoły poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w Panelu Komisji Szkolnych. Zapisy trwają do 31 październiaka br. Program, regulamin i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.olimpiada.edu.pl

[Data publikacji: 2.10.2017]

Zapisy do III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Ruszyły zapisy do III edycji MOWOS (dawnej Gimnazjalnej Olimpiady WOS). W tym roku do udziału w Olimpiadzie zapraszamy gimnazjalistów oraz, po raz pierwszy, uczniów VII klas szkół podstawowych. Formularz rejestracyjny jest aktywny do 27 października br. Więcej informacji dot. zapisów i harmonogramu można znaleźć na stronie www.mowos.pl

[Data publikacji: 2.10.2017]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »