Rekrutacja na kolejne edycje EUD i AME!

W dniach 8-29 lutego br. będą trwały zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie oraz  Gadńsku/Sopocie, a także do Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Szczecinie, Łodzi, a także po raz pierwszy we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zapisem dziecka na EUD prosimy o wypełnienie formularza. Zgłoszenia na zajęcia Akademii dokonać można na stronie AME również poprzez formularz.

[Data publikacji: 8.2.2016]

I etap eliminacji GOWOS za nami!

W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje szkolne Gimnazjalnej Olimiady Wiedzy o Społeczństwie. Do testu przystapiło ponad 4 tys. zawodników z prawie 400 szkół w całej Polsce. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 26 lutego br.

[Data publikacji: 14.1.2016]

Konkurs High School Business Challenge

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w konkursie High School Business Challenge, którego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wspieranie innowacyjnych pomysłów wśród młodzieży. Konkurs ma charakter drużynowy i składa się z 3 etapów. Zgłoszenia można przesyłać do 15 stycznia br. poprzez formularz. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.businesschallenge.pl

[Data publikacji: 11.1.2016]

Wyniki eliminacji szkolnych XI edycji OP

Zapraszamy do zapoznania się  z wynikami eliminacji szkolych XI edycji Olimpiady PrzedsiębiorczościEtap okręgowy odbędzie się 3 marca 2016 r. w pięciu ośrodkach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Katowicach. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

[Data publikacji: 8.1.2016]

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika e-mentor

[Data publikacji: 7.1.2016]

Wyniki eliminacji szkolnych II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

18 grudnia br. poznaliśmy wyniki 100 najlepszych szkół, z których trzyosobowe reprezentacje będą walczyć o zwycięstwo w dalszych etapach Olimpiady! Zapraszamy do zapoznania się z listą reprezentacji 100 szkół, które wezmą udział w eliminacjach okręgowych.

[Data publikacji: 21.12.2015]

I edycja Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Trwają zapisy do Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Do 6 grudnia br. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać uczniów do udziału w konkursie. Aby wziąć udział w zawodach, należy zarejestrować szkołę poprzez formularz dostepny na stronie  www.panel.gowos.pl. Stawką w zawodach są zaproszenie na wycieczkę studialną do Brukseli i Parlamentu Europejskiego oraz cenne nagrody rzeczowe!

[Data publikacji: 30.11.2015]

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika e-mentor

[Data publikacji: 20.11.2015]

Lista uczestników II edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości